Gdzie zamówić montaż fotowoltaiki we Wrocławiu?

Gdzie zamówić montaż fotowoltaiki we Wrocławiu?

2020 będzie prawdopodobnie kolejnym rokiem intensywnych inwestycji w źródła energii odnawialnej. Światowe kryzysy mogą bowiem, niestety, przyczynić się do jeszcze większego wzrostu cen za energię. Dlaczego warto zdecydować się już dziś na zainwestowanie w panele fotowoltaiczne i gdzie zamówić ich montaż we Wrocławiu?

Korzyści z posiadania własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachu domu jednorodzinnego, firmy lub bloków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Znajdujące się w nich ogniwa fotowoltaiczne przekształcają energię pozyskiwana z promieni słonecznych w prąd stały, który dzięki inwerterowi (falownikowi), będącemu również częścią instalacji, zostaje zamieniony w prąd zmienny, dokładnie o takich samych parametrach, jak w sieci publicznej. Tym samym, po spłaceniu początkowych kosztów inwestycji, co zajmuje obecnie ok. 6 lat, przez resztę czasu korzystamy z prądu całkowicie za darmo. Może on być wykorzystywany do zasilania urządzeń elektrycznych w domu jednorodzinnym, sprzętów w firmie lub części wspólnych w nowoczesnych domach wielorodzinnych.

Dodatkową korzyścią z wykorzystywana paneli fotowoltaicznych jest zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko poprzez emitowanie do atmosfery substancji powstających w trakcie produkcji energii elektrycznej tradycyjnymi metodami. Fotowoltaika to ekologiczny i całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego sposób na pozyskiwanie prądu niezbędnego do codziennego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Gdzie zamówić montaż fotowoltaiki we Wrocławiu?

Jeśli szukacie Państwo możliwości zainwestowania w fotowoltaikę we Wrocławiu lub na terenie województwa dolnośląskiego, zapraszamy do kontaktu z firmą PGreen (https://pgreen.com.pl/fotowoltaika-wroclaw/). Od lat działa ona na rynku energii odnawialnych, zajmując się początkowo montażem kolektorów słonecznych podgrzewających wodę użytkową, a obecnie oferując swoim klientom również możliwość zakupu części i montażu instalacji fotowoltaicznych czy pomp ciepła. Na koncie firmy znajduje się obecnie już ponad 700 realizacji mikroelektrowni fotowoltaicznych, zarówno dla gospodarstw domowych, firm, bloków czy jednostek samorządu terytorialnego. Firma oferuje nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznej i części, ale również jest w stanie wesprzeć swoich klientów od początku podejmowania decyzji o przejściu na alternatywne źródła energii. Indywidualna wycena dla każdego nowego klienta oraz profesjonalna pomoc powodują, że usługi firmy PGreen cieszą się uznaniem w całej Polsce.

Author Image
admin