Lift Service Komponenty

Lift Service Komponenty

Firma Lift Service Komponenty zlokalizowana jest w Lublinie. Udziałowcem tej powstałej w 2007 roku spółki jest Lift Service S.A, bardzo renomowany i znany w całej Polsce producent urządzeń dźwigowych. Lift Service Komponenty zajmuje się sprzedażą elementów i podzespołów do dźwigów towarowych i dźwigów osobowych. Oferowane podzespoły przeznaczone są zarówno do dźwigów produkcji Lift Service S.A., jak i innych producentów.

Profil działalności spółki

Głównym polem działania spółki Lift Service Komponenty Sp. z o.o. jest sprzedaż komponentów do dźwigów różnego przeznaczenia. Dźwigi można podzielić na towarowe i osobowe. Dźwigi towarowe używane są w przedsiębiorstwach, gdzie konieczny jest zautomatyzowany transport mniejszych przedmiotów w ramach kilku pięter. Często przytaczanym przykładem są restauracje. Brudne naczynia składane w tych obiektach na piętrze wędrują dźwigami towarowymi na dół, do kuchni. Zwalnia to obsługę obiektu z uciążliwego obowiązku każdorazowego ręcznego znoszenia ciężkich przedmiotów. Dźwigi osobowe to z kolei bardzo dobrze znane nam z codziennego życia w mieście windy. Ponadto w obrębie tych dwóch rodzin istnieje osobna podgrupa zwana platformami. Platformy są stosowane gdy wymiary szybu nie spełniają wymagań technicznych dla dźwigów. Jest to tańsza, mniej wymagająca technicznie alternatywa, a co ważne – także tańsza. Platformy otwierają więc przedsiębiorstwa na całkiem nowe perspektywy.

Bardzo ważnym elementem w profilu spółki są także platformy przyschodowe, krzesełka dźwigowe oraz schodołazy. Są to urządzenia niezbędne do funkcjonowania niepełnosprawnych osób, często spotykane w miastach, a nawet mniejszych miejscowościach w miejscach użyteczności publicznej.

Szeroka gama asortymentu to bardzo ważny atut w ofercie Lift Service Komponenty, jednak równie istotnym aspektem są usługi dodatkowe. Usługi te to chociażby montaż, wsparcie, czy nawet dostawa zamówionego towaru pod wskazany adres – pod wieloma względami Lift Service może być określony jako pionier tego typu rozwiązań.

Więcej na: http://www.komponentylift.pl/

Author Image
admin