Plandeki budowlane

Plandeki budowlane

Plandeki używane są na całym świecie do zabezpieczania różnego rodzaju produktów, materiałów, płodów rolnych, odgradzania powierzchni, osłony, placów budowy, budynków, altan, basenów, itd. Istnieje kilka rodzajów plandek, a każda z nich posiada unikalne cechy i przeznaczenie. Poniżej spis najpopularniejszych plandek, ich charakterystyka, możliwości oraz przykłady zastosowań.

Plandeki wykonywane są na wymiar klienta, a do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, jak PE (PP) 200 g/m2 i PCV. Jeśli potrzebne są dodatkowe atesty, dostępne są płachty trudnopalne. W zależności od miejsca przeznaczenia plandeki oraz przykrywanego  towaru/materiału, doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału. Na życzenie klienta, plandeki zakuwane są w oczka, które znacznie ułatwiają montaż. Odległość od krawędzi oraz częstotliwość oczek zależy od klienta. W cenie plandek, zawsze podwójnie zgrzewane są krawędzie plandeki, żeby zwiększyć wytrzymałość produktu podczas silnych porywów wiatru.

Plandeki na ogrodzenia budowlane

Służą do zabezpieczania placów budowy przed przedostawaniem się zanieczyszczeń takich jak kurz, brud i pozostałości po pracach budowlanych takie jak worki, opakowania plastikowe czy na przykład styropian.

Dodatkowo plandeki na ogrodzenie zabezpieczają plac budowy przed kradzieżą oraz poprawiają estetykę otoczenia.

Plandeki na maszyny budowlane

Zabezpieczają maszyny i urządzenia budowlane w transporcie oraz na placach budowy. Stanowią doskonałą ochronę na przykład dla agregatów prądotwórczych. Chronią przed wilgocią, brudem i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą skutkować przerwami w pracach budowlanych, a to zawsze zwiększa koszty i wydłuża czas robót.

Plandeki kaptury na palety

Główną rolą tych plandek jest izolowanie przed warunkami atmosferycznymi produktów wrażliwych na wilgoć i działanie promieni słonecznych. Kaptury są bardzo mocne i wytrzymałe dzięki czemu można używać ich wiele razy.

Więcej na temat produkcji plandek na place budowy znajdziesz tu: https://plandekinawymiar.pl/

Author Image
admin